İzmir Yabancılar için Türkçe Kitapları


 
 
    

 

 

Günay, V. D., Fidan, Ö., Çetin, B., Yıldız, F. (Yayına hazırlayanlar) (2013) İzmir Yabancılar için Türkçe A1 Ders ve Alıştırma Kitabı. 2. Baskı. Papatya Yayıncılık.

Günay, V. D., Fidan, Ö., Çetin, B., Yıldız, F. (Yayına hazırlayanlar) (2013) İzmir Yabancılar için Türkçe A2 Ders ve Alıştırma Kitabı.2. Baskı. Papatya Yayıncılık

    

Günay, D., Yıldız, F., Çetin, B.,  Köleci, E., Oryaşın, U., Atak, A., Demirhan, Y., Tülü, T., Şen, E. (Yayına Hazırlayanlar) (2015) İzmir Yabancılar için Türkçe B1 Ders, Alıştırma ve Öğretmen Kitabı. Papatya Yayıncılık. 

Günay, D., Yıldız, F., Çetin, B.,  Köleci, E., Oryaşın, U., Atak, A., Demirhan, Y., Tülü, T., Şen, E. (Yayına Hazırlayanlar) (2015) İzmir Yabancılar için Türkçe B2 Ders ve Öğretmen Kitabı. Papatya Yayıncılık. 
Günay, D., Yıldız, F., Çetin, B.,  Köleci, E., Oryaşın, U., Atak, A., Demirhan, Y., Tülü, T., Şen, E. (Yayına Hazırlayanlar) (2015) İzmir Yabancılar için Türkçe C1 Ders Kitabı. Papatya Yayıncılık

 

Yabancılar için İktisadi İdari Bilimler Türkçesi

Günay, V. D., Şen, E. (Yayına Hazırlayanlar) ( 2015) İzmir) Papatya Yayıncılık.

 

Kitaplar hakkında bilgi almak için dedam@deu.edu.tr adresine ileti gönderebilir, 0 232 463 02 67  nolu telefondan DEDAM’a ulaşabilirsiniz ya da http://www.tdk.com.tr adresinden kitapları inceleyebilir ve edinebilirsiniz.

Kitapların dinleme etkinliklerinde kullanılan ses kayıtlarını indirmek için tıklayınız. Ses kayıtlarının hangi etkinliklere ait olduğu ile ilgili bilgiyi içindekiler dosyalarında bulabilirsiniz. . Ses kayıtlarını bilgisayarınıza indirme ile ilgili sorun yaşarsanız açıklamalar için lütfen tıklayınız. 

Yabancılar için İktisadi İdari Bilimler Türkçesi Kitabının ses kayıtlarını indirmek için tıklayınız.

 

Kitaplar konusunda görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen olumlu ve olumsuz görüşlerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşın.

Kitaplar hakkında bilgi almak için dedam@deu.edu.tr adresine ileti gönderebilir, 0 232 463 02 67 nolu telefondan DEDAM’a ulaşabilirsiniz