24Şubat2018

 
 
    
 

 

Günay, V. D., Fidan, Ö., Çetin, B., Yıldız, F. (Yayına hazırlayanlar) (2013) İzmir Yabancılar için Türkçe A1 Ders ve Alıştırma Kitabı. 2. Baskı. Papatya Yayıncılık.

Günay, V. D., Fidan, Ö., Çetin, B., Yıldız, F. (Yayına hazırlayanlar) (2013) İzmir Yabancılar için Türkçe A2 Ders ve Alıştırma Kitabı.2. Baskı. Papatya Yayıncılık

    

Günay, D., Yıldız, F., Çetin, B.,  Köleci, E., Oryaşın, U., Atak, A., Demirhan, Y., Tülü, T., Şen, E. (Yayına Hazırlayanlar) (2015) İzmir Yabancılar için Türkçe B1 Ders, Alıştırma ve Öğretmen Kitabı. Papatya Yayıncılık. 

Günay, D., Yıldız, F., Çetin, B.,  Köleci, E., Oryaşın, U., Atak, A., Demirhan, Y., Tülü, T., Şen, E. (Yayına Hazırlayanlar) (2015) İzmir Yabancılar için Türkçe B2 Ders ve Öğretmen Kitabı. Papatya Yayıncılık. 

Günay, D., Yıldız, F., Çetin, B.,  Köleci, E., Oryaşın, U., Atak, A., Demirhan, Y., Tülü, T., Şen, E. (Yayına Hazırlayanlar) (2015) İzmir Yabancılar için Türkçe C1 Ders Kitabı. Papatya Yayıncılık

 

Yabancılar için İktisadi İdari Bilimler Türkçesi

Günay, V. D., Şen, E. (Yayına Hazırlayanlar) ( 2015) İzmir) Papatya Yayıncılık.

 

Kitaplar hakkında bilgi almak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ileti gönderebilir, 0 232 463 02 67 nolu telefondan DEDAM'a ulaşabilirsiniz

ya da http://www.tdk.com.tr adresinden kitapları inceleyebilir ve edinebilirsiniz.

Kitapların dinleme etkinliklerinde kullanılan ses kayıtlarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Ses kayıtlarının hangi etkinliklere ait olduğu ile ilgili bilgiyi içindekiler dosyalarında bulabilirsiniz. Ses kayıtlarını bilgisayarınıza indirme ile ilgili sorun yaşarsanız açıklamalar için lütfen tıklayınız. 

 

Yabancılar için İktisadi İdari Bilimler Türkçesi Kitabının ses kayıtlarını indirmek için tıklayınız.

 

Kitaplar konusunda görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen olumlu ve olumsuz görüşlerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşın.

 

 


III. Uluslararası Türkçenin Eğitimi Öğretimi Kurultayı Bildiri Kitapları
 

III. ULUSLARARASI TÜRKÇENİN EĞİTİMİ-ÖĞRETİMİ KURULTAYI 
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DİL EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ


1–3 Temmuz 2010, İzmir- Türkiye

 III. Uluslararası Türkçenin Eğitimi-Öğretimi Kurultayı, Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından 1-3 Temmuz 2010 tarihleri arasında, İzmir'de gerçekleşmiştir.

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. V. Doğan GÜNAY
 
 
Günay, V. Doğan; Fidan Özden; Çetin, Betül; Yıldız, Funda (Yayına hazırlayanlar-) (2011) Türkçe Öğretimi Üzerine Çalışmalar. İzmir: DEDAM Yayınları (ISBN: 978-975-441-332-8) 420 s. Günay, V. Doğan; Fidan Özden; Çetin, Betül; Yıldız, Funda (Yayına hazırlayanlar-) (2011) III. Uluslararası Türkçenin Eğitimi-Öğretimi Kurultayı Bildirileri. İzmir: DEDAM Yayınları (ISBN: 978-975-441-333-5) 374s.

 

     

        

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Kitaplar hakkında bilgi almak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ileti gönderebilir, 0 232 463 02 67  nolu telefondan DEDAM'a ulaşabilirsiniz.