24Şubat2018

TÜRKÇE KURSLARI

KURS TÜRÜ

BAŞLANGIÇ

BİTİŞ

KURS GÜNLERİ VE SAATLERİ

SÜRE

TOPLAM DERS SAATİ

ÜCRET

A1

05 Şubat 2018

15 Mart 2018

Haftada 4 gün

09.00-12.50

 

6 hafta

(Haftada 16 ders)

96

Toplam Ücret

800TL

Başvuru formu için tıklayınız

 

Başvuru formunu doldurmadan önce mutlaka kurslar ve kayıtlar ile ilgili bilgileri okuyunuz. Kurs programlarında yer alan kurs türü bölümündeki düzeye lütfen dikkat ediniz. Düzeyinize uygun olmayan bir kurs için kayıt yaptırmayınız. Düzeyinizi bilmiyorsanız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden DEDAM yetkilileri ile iletişime geçiniz.

Kurs programları ile ilgili bilgi almak için web sitemizi sık sık ziyaret edebilir ya da Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine kurs başlangıç ve bitiş tarihleri ile ilgili bilgi almak istediğinize dair bir mail gönderebilirsiniz. Bu durumda kurs programı belirlendiğinde size duyuru maili gönderilecektir.

 

 

Türkçe derslerinde DEDAM öğretim elemanları tarafından hazırlanan ders malzemeleri kullanılmaktadır. A1 ve A2 düzeyi dersler için malzemeler kitap olarak düzenlenmiştir. “İzmir, Yabancılar için Türkçe” adıyla yayımlanan kitapta yer alan dinleme  etkinliklerinde kullanılan ses kayıtlarını indirmek için tıklayınız.