25Eylül2017

Yaz dönem kurs programımız yakında duyurulacaktır.

Başvuru formunu doldurmadan önce mutlaka kurslar ve kayıtlar ile ilgili bilgileri okuyunuz. Kurs programlarında yer alan kurs türü bölümündeki düzeye lütfen dikkat ediniz. Düzeyinize uygun olmayan bir kurs için kayıt yaptırmayınız. Düzeyinizi bilmiyorsanız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden DEDAM yetkilileri ile iletişime geçiniz.

Kurs programları ile ilgili bilgi almak için web sitemizi sık sık ziyaret edebilir  ya da Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine kurs başlangıç ve bitiş tarihleri ile ilgili bilgi almak istediğinize dair bir mail gönderebilirsiniz. Bu durumda kurs programı belirlendiğinde size duyuru maili gönderilecektir.

YDS hazırlık kursları için B1 düzeyinde Fransızca biliyor olmak ön koşuldur. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için Fransızca Birim Koordinatörlüğü ile iletişime geçilebilir.